University City Life Bestern

Belangrijkste voorzieningen

  • 71 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    University City Life Bestern Szeged appartement van 71 m² is binnen 25 minuten lopen van de Botanische Tuin van Szeged gelegen en op 2 km afstand van een top gezinsvriendelijke plek zoals de Dierentuin van Szeged. Het appartement met een terras is binnen handbereik van Karász utca gelegen.

    Het Pick Salami and Szeged Paprika Museum ligt op 14 minuten loopafstand ervandaan, terwijl het Openluchtfestival van Szeged binnen 300 meter afstand van het 1-slaapkamer appartement is. University City Life Bestern appartement is binnen het bereik van Szeged Synagogue genesteld.

    Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    University City Life Bestern appartementen zijn tevens voorzien van een complete keuken. Van Szeged treinstation is binnen minder dan 1 km hier vandaan en Szechenyi ter bushalte amper 350 meter van de 1-badkamer accommodatie. Toegang tot een ijsbaan is beschikbaar voor actieve gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerEG21003939

    Kameropties bij University City Life Bestern Szeged

    Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    University City Life Bestern Szeged Kamer foto University City Life Bestern Szeged Kamer foto University City Life Bestern Szeged Kamer foto University City Life Bestern Szeged Macro Details foto University City Life Bestern Szeged Kamer foto University City Life Bestern Szeged Faciliteiten foto University City Life Bestern Szeged In de buurt foto University City Life Bestern Szeged Kamer foto University City Life Bestern Szeged Interieur foto University City Life Bestern Szeged Voorzieningen foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 71 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij University City Life Bestern Szeged

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Szeged
    4 km

    Treinstations (1)

    Treinstation van Szeged
    1.3 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Karász utca
    300 m
    Dömötör Tower
    300 m
    Votiefkerk
    300 m
    Móra Ferenc Múzeum
    300 m
    Anna Spring
    300 m
    Lapos
    300 m
    Tiszaviragzas
    300 m
    Karasz utca
    300 m
    Flood Memorial
    300 m

    Gastbeoordelingen van University City Life Bestern Szeged

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is University City Life Bestern appartement?
      University City Life Bestern appartement heeft een oppervlakte van 71 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    University City Life Bestern Szeged